"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy,

Kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość,

dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania

rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia,

marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

( B. Conklin)

14 Października 2021 r. Odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej -święto nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły. Uroczystość zgromadziła społeczność całej szkoły: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Nie zabrakło również przedstawicieli Rady Rodziców oraz rodziców. Uczniowie klas I – III oraz klasy IV pod czujnym okiem swoich wychowawców uświetnili ten wyjątkowy dzień piosenkami, wierszykami i wspaniałymi życzeniami. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Pani Dyrektor Ewa Franusik- Schastok w swoim przemówieniu podkreśliła rolę jaką odgrywają nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy szkoły w kształtowaniu serc i umysłów młodych ludzi. Okazją do wyrażenia uznania za zaangażowanie i podejmowane działania było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

Katarzyna Mucha

Maria Łukaszczyk