ZABAWA  ANDRZEJKOWA

Ostatnie dni listopada to czas, kiedy podtrzymując tradycję obchodzimy andrzejkowy dzień wróżb i zabaw.

W czwartek tj. 28 listopada uczniowie kl. I-III wraz z wychowawcami przygotowali serduszka z imionami, kolorowe karteczki- losy przewidujące przyszłość oraz "wędrujące buciki". Wspólna zabawa miała na celu integrację dzieci i była pretekstem do wysłuchania opowieści o polskiej kulturze.
Wszyscy świetnie się bawili, traktując wróżby z " przymrużeniem "oka.

Maria Łukaszczyk

Tego samego dnia, przed południem równie radośnie i hałaśliwie w zabawie brały udział najmłodsze dzieci - czyli z "zerówki" i przedszkola.

Pod okiem wychowawczyń tańczyli, wróżyli co im przyszłość przyniesie. Mamy nadzieję, że przede wszystkim radosne, spokojne dni a w szkole ... oczywiście same najlepsze oceny!!

Pamiętajmy: WRÓŻBA TO TYLKO ZABAWA,

NA DOBRY LOS NADZIEJA.

Wczesnym wieczorem, na zabawie spotkali się uczniowie klas starszych. Wybrana muzyka, taniec, dobry humor, no i …wróżby sprawiły, że zabawa była wspaniała!