Lorem ipsum dolores

W dniu 16 lutego w naszym przedszkolu odbył sie bal karnawałowy. Był to dzień wielkich emocji, przeżyć, przygotowań, pełen zachwytu i radości dla każdego przedszkolaczka. Już od wczesnych godzin porannych, w naszym przedszkolu , na korytarzach i w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, strażaków, piratów, dinozaurów, autorobotów, Spider-Mana, smoków ,pszczółek, biedronek ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich pięknych i kolorowych postaci. W tym szczególnym dniu, nawet panie wychowawczynie zapragnęły przenieść się w świat bajkowych postaci zamieniając się w Pipi, klauna ,panią doktor i kotka . Wystrój sali balowej wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wspólnej zabawy, radości i tanecznych akrobacji na parkiecie. Panie nauczycielki wcieliły się w role wodzirejek balu, zachęcając dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku, dzieci zajadały przepyszne przekąski. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości nam wszystkim, tym dużym i tym małym, a to w końcu było głównym celem tego balu.