Uczniowie klasy 2 Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem zrealizowali II moduł projektu CZYTAM Z KLASĄ , LEKTURKI SPOD CHMURKI. Przeczytaliśmy książkę „Zaczarowana zagroda”. W lekturniku uzupełniliśmy strony związane z przeczytaną lekturą pt. ZACZAROWANA ZAGRODA. Z rolek papieru wykonaliśmy pingwiny. Zrobiliśmy własną zagrodę dla pingwinów z plastikowych kubków i naturalną ze śniegu w których umieściliśmy nasze pingwiny.  To była wspaniała zabawa. Stworzyliśmy bałwanki z papieru i ze śniegu. Zrobiliśmy wystawkę naszych prac. Przeczytaliśmy opowiadanie „Mała chmurka w krainie śniegu” wykonując zadania ze scenariusza zajęć. Uczniowie wspólnie z rodzicami wykonali „ZIMOWE EKO KREACJE” i uczestniczyli w ekologicznym pokazie mody w czasie ZABAWY KARNAWAŁOWEJ. Praca z lekturą bardzo nam się podobała. Niedługo zaczniemy moduł III.

Katarzyna Mucha