7 i 8 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 9 w Zakopanem odbyły się Igrzyska Dzieci w "Dwa Ognie".
W pierwszym dniu rywalizowały dziewczęta gdzie rywalizowały cztery zespoły. Zawodniczki SP7 wygrały pierwszy mecz lecz później musiały uznać wyższość rywalek mimo zaciętych pojedynków.
Skład: Anna Kukuc, Anna Fedro, Natalia Kukuc, Julia Gał, Karolina Rzadkosz-Cupak, Antonina Łukaszczyk, Katarzyna Walkosz, Natalia Gał, Lena Kuźma.

SP7 28 - 14 SP9
SP7 13 - 27 SP Gliczarów Górny
SP7 14 - 23 SP3
Zajęły ostatecznie 3 miejsce.

W drugim dniu rywalizowali chłopcy w tej samej kategorii wiekowej. Również po zaciętych pojedynkach przegrali dwa mecze ale bardzo dużo się przy tym nauczyli zajmując 3 miejsce.
Skład: Jakub Stachoń-Warzków, Krystian Bachleda, Jan Słodyczka, Jan Kukuc, Szymon Farej, Stanisław Majerczyk, Kamil Jarzyna, Stanisław Pawlikowski, Klemens Chyc-Mulik, Dominik Janowski, Jakub Zubek.
SP 7 11 - 16 SP9
SP7 16 - 34 SP 3
Rozgrywki były dobrą lekcją dla naszych podopiecznych i napewno zaprocentuje to w przyszłości.

Gratulujemy za zdobyte miejsca i walkę.