W poniedziałek 22 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas I-III przygotowali pod kierunkiem pań wychowawczyń piękny program artystyczny, który składał się z dwóch części. W pierwszej części uczniowie zaprezentowali "Jasełka", w której pokazali historię narodzin Jezusa. W drugiej części uczniowie wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki dedykowane Babciom i Dziadkom. Po zakończeniu części artystycznej wnukowie podziękowali swoim Babciom i Dziadkom za miłość i opiekę, złożyli im serdeczne życzenia i wręczyli upominki, które sami wykonali. Na koniec spotkania wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowały mamy uczniów.

Beata Sikora
Maria Łukaszczyk