W ostatni dzień przed przerwą świąteczną, 22 grudnia 2023 roku, uczniowie klas 1-3 spotkali się na wspólnej wigilii szkolnej. Była to okazja do złożenia sobie życzeń, podziękowania za miniony rok i podzielenia się opłatkiem. Nie zabrakło też tradycyjnego śpiewania kolęd i pastorałek, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek, którym umilili spotkanie. Na koniec uczniowie zaprezentowali piękne jasełka, w których pokazali sceny z narodzin Jezusa. Przygotowaniem przedstawienia zajęły się wychowawczynie klas 1-3: pani Maria Łukaszczyk, Katarzyna Mucha i Beata Sikora. Wśród występujących wyróżnili się: Jan Jędrol, Natalia Gał i Julia Gał, uczniowie starszych klas, którzy zaprezentowali taniec góralski. Podczas śpiewania kolęd na akordeonie akompaniował Stanisław Pawlikowski. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Ewa Franusik- Schastok podziękowała wszystkim za udział i złożyła serdeczne życzenia świąteczne.

Beata Sikora

Maria Łukaszczyk