W poniedziałek 11 października 2021 roku uczniowie klasy 2 i 3 pod opieką wychowawców pani Beaty Sikory i Katarzyny Muchy oraz pani Krystyny Jędrol i Anny Chyc-Mulik wybrali się na jesienną wycieczkę do Doliny Kościeliskiej. Pogoda była piękna. Uczniowie podziwiali piękno naszych gór Tatr w jesiennej odsłonie, a Pan przewodnik Zbigniew Chyc-Mulik opowiadał ciekawe rzeczy związane z górami,  uczniowie słuchali z ogromnym zainteresowaniem. Dzieci wróciły zadowolone. To był wspaniały, pełen wrażeń i wielu nowych informacji dzień.

Katarzyna Mucha

Beata Sikora