Karnawał

ZABAWA KARNAWAŁOWA UCZNIÓW KLAS 1-3

Dnia 20 lutego 2020 roku, w TŁUSTY CZWARTEK od godziny 14 do 16 odbyła się ZABAWA KARNAWAŁOWA – BAL PRZEBIERAŃCÓW  uczniów klas 1-3. Wszyscy uczniowie przyszli przebrani za różne postacie z bajek. Bawili się świetnie. W przerwie objadali się pyszne pączkami zakupionymi przez rodziców.

Katarzyna Mucha

Maria Łukaszczyk

Beata Sikora

Karnawałowy Tłusty Czwartek

W czwartek 20 lutego uczniowie klas IV – VIII brali udział w zabawie karnawałowej. Motywem tegorocznej imprezy było „piżama party”. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji, a  szkolna stołówka zmieniła się w salę dyskotekową. Uczniowie świetnie  bawili się w rytm hitów ulubionej muzyki. Pani Bożena Sojka zadbała o dodatkowe atrakcje – konkurs na najlepszą mumię karnawałową oraz plebiscyt na Królową i Króla Balu- zwycięzcami zostali Isabella Popov i Jaś Łukaszczyk.

Barbara Jakubowska