Koniec roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 zakończył się w piątek 26 czerwca. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie, nie było uroczystej akademii. Uczniowie spotkali się w grupach w odstępie godzinnym : kl. I- III oraz IV- VIII. Ponieważ warunki pogodowe sprzyjały, uroczystość odbyła się na boisku szkolnym. Pani dyrektor Ewa Franusik-Schastok powitała przybyłych na zakończenie roku szkolnego. Uczniom zostały wręczone nagrody za udział w różnych konkursach, za frekwencję i czytelnictwo. Wychowawcy rozdali nagrody za osiągnięcia i wręczyli świadectwa. Dziękując za wysiłek i współpracę w tym trudnym dla wszystkich roku szkolnym, życzymy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne oraz pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze w górach czy nad wodą nie zapominając o bezpieczeństwie.

Bezpieczne wakacje:

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP 7

Zdjęcia: Katarzyna Mucha , Beata Sikora, Rodzice