REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Konkurs plastyczny pt. „Kornel Makuszyński - pisarz” stanowi część obchodów jubileuszu 75-lecia Szkoły Podstawowej nr 7 im. K. Makuszyńskiego w Zakopanem. Celem konkursu jest promocja utalentowanych dzieci, rozbudzenie twórczej aktywności, rozwijanie wrażliwości artystycznej, wymiana doświadczeń estetycznych oraz promowanie twórczości i osoby patrona szkoły.

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem.

2. Uczestnicy wykonują pracę pt. ,,Kornel Makuszyński - pisarz” – format pracy: 210x297mm (A4).

3. Praca może być wykonana dowolną techniką.

4. Prace należy składać w terminie do 8 października 2021r.  do godz. 15:00 w sekretariacie SP nr 7.

5. Prace konkursowe powinny być opisane na odwrocie według wzoru: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, wiek.

6. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystywania oraz przetwarzania prac na potrzeby konkursu i wystaw, we wszystkich publikacjach i prezentacjach medialnych.

8. Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.2019r. (Dz.U. z 1997r. nr 133,poz.883).

9. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w regulaminie konkursu.

10. Oceny dokona jury powołane przez organizatora, przyznając: I, II, III miejsce.

11. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: 1 grupa – kl. I-IV szkoły podstawowej, 2 grupa – kl. V-VIII szkoły podstawowej.

12. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 12 października 2021.

13. Nagrodzone prace zostaną wystawione w trakcie uroczystych obchodów jubileuszu 75-lecia Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem oraz wydrukowane w zaproszeniach i broszurce poświęconej temu wydarzeniu.