Święta zbliżają się coraz szybciej. Myśli kierujemy ku choince i spotkaniom rodzinnym, z przyjaciółmi. Kupujemy upominki. Świetną okazją był kiermasz podczas Mikołajek Zakopiańskich, gdzie i nasza szkoła wystawiła na sprzedaż prace wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Tego dnia braliśmy też udział w konkursie kolęd i pastorałek. Zaprezentowaliśmy się wspaniale. Przygotowaliśmy dwie kolędy. Zaśpiewane przy akompaniamencie gitar i skrzypiec bardzo się podobały słuchaczom. Z wyróżnieniem łączy się występ na spotkaniu opłatkowym w Urzędzie Miasta. Wdzięczni za pomoc i zaangażowanie dziękujemy rodzicom grającym na gitarach: p. Katarzynie Dobras-Farej, p. Małgorzacie Jędrol, p. Pawłowi Miglowi, oraz p.Piotrowi Łukaszczykowi grającemu na skrzypcach.