W dniu 29 października 2019 r odbyło się w naszej szkole podsumowanie  ”X EDYCJI ODBLASKOWEJ SZKOŁY”. Program artystyczny poprowadziły uczennice: Monika Obrochta , Emilia Chyc –Mulik. Scenariusz przygotowały pani Beata Sikora I pani Ewa Gał. Ten dzień w Naszej Szkole był dniem odblaskowym. Wszyscy mogli zaprezentować stroje w Pokazie Mody Odblaskowej. Każdy z oddziałów: Oddział przedszkolny , kl.”0”, klasy I-III zaśpiewały przygotowane piosenki.

Oddział Przedszkolny –„Kolorowe Światła”

Klasa „0” – „Sygnalizator”

Klasa 1 – „Znaki Drogowe”

Klasa 2 – „Halo panie Policjancie”