TO PRZEDE WSZYSTKIM:

·         wieloaspektowa i spójna formuła wpisująca się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji i Nauki;

·         bogata oferta edukacyjna dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych;

·         szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie.

Skierowany jest do uczniów zerówek i klas I-III szkół podstawowych. To właśnie w tym wieku zaczynają się wyrabiać nawyki żywieniowe. Warto, żeby te nawyki od razu były prawidłowe i pozwalały cieszyć się zdrowym i długim życiem.

W tym roku szkolnym klasy 1-3 zgłosiły swój udział w projekcie.

Głównym celem projektu jest zatem wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych.

Ważnym celem jest również uświadomienie związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Więcej informacji można uzyskać klikając poniższy link

Uczestnikom życzymy dobrej zabawy i powodzenia

Beata Sikora, Katarzyna Mucha, Maria Łukaszczyk

Ulotka