Uczniowie klasy 1 ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem ukończyli kilka zadań z modułu III projektu "Czytam z klasą lekturki spod chmurki".

Jednym z nich były nasze klasowe obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, podczas którego:

🌏 czyniliśmy wiele dobrego dla Ziemi.

🌏 Wzięliśmy udział w Akcji Humanitarnej PAH. Tajemniczy świat przyrody stał się w ten sposób bliższy i bardziej zrozumiały dla każdego z nas, jak również dla naszej towarzyszki - małej chmurki Tosi.

🌏 czytaliśmy list od Pani Ziemi, który nas bardzo zasmucił

🌏Rozmawialiśmy na temat, jak o Nią zadbać, wyrażając swoją wdzięczność za wszelkie Jej dobra. Wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie Podhala" z TPN.

Przeczytaliśmy lekturę Afryka Kazika, omówiliśmy wszystkie przygody Pana Kazika. Wykonaliśmy prace plastyczne z podróży przyrodnika.

Beata Sikora