Szanowani Rodzice

W dniach 1-11 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem rozpocznie się  I etap rekrutacji do klasy 1 na rok szkolny 2022/2023 oraz w dniach 1-18 marca 2022 do oddziału 3-4 latków i 5-6 latków.

Zgłoszenia dla dzieci mieszkających w rejonie szkoły dostępne w załączniku lub w sekretariacie szkoły.

Prosimy o wypełnienie i podpisanie przez obojga rodziców.

Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 13:30.  I etap rekrutacji będzie w kwietniu. Informujemy, iż w pierwszym terminie rekrutacji uczestniczą tylko uczniowie zamieszkali w rejonie naszej Szkoły.

UWAGA!!!! Informujemy, iż jeśli jeden z rodziców ma ograniczoną władzę rodzicielską lub też jeśli jest jej pozbawiony wówczas koniecznym jest przedstawienie odpowiedniego orzeczenia Sądu Dyrektorowi Szkoły. Brak przedstawienia takiego dokumentu będzie skutkować traktowaniem obojga rodziców na równych prawach, co oznacza, że wymagana będzie także zgoda obojga rodziców na podpisywanie dokumentów dziecka w Szkole.