Dnia 14 października 2019 roku odbyło się PASOWANIE NA UCZNIA KLASY 1, które przygotowała pani Katarzyna Mucha z uczniami klasy1. Uczennice klasy 7 - Monika Obrochta i Emilia Chyc-Mulik powitały PIERWSZOKLASISTÓW i życzyły wspaniałych wyników w nauce i wzorowego zachowania w szkole. Uczniowie klasy 1 udowodnili śpiewem, tańcem, recytacją wierszy, rozwiązywaniem zagadek i wypiciem wody z cytryną, że zasługują by ICH przyjąć do BRACI UCZNIOWSKIEJ. Po ŚLUBOWANIU i PASOWANIU przez PANIĄ DYREKTOR SZKOŁY- EWĘ FRANUSIK SCHASTOK, PIERWSZOKLASIŚCI stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.  Uczniowie klasy 2 pod kierunkiem Pani Marii Łukaszczyk powitali KOLEGÓW i udzielili IM kilka ważnych rad, a potem podarował upominki. Ta piękna uroczystość zakończyła się wspólnym spotkanie uczniów klas 1 i 2 na słodkim poczęstunku przygotowanym przez RODZICÓW PIERWSZOKLASISTÓW.

Katarzyna Mucha