21 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Ryrych. To ceniona i nagradzana autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, poetka, malarka, tłumaczka z języka angielskiego, nauczycielka. W wolnych chwilach maluje, gra na wiolonczeli i fortepianie. Kocha zwierzęta, dobrą książkę i podróże.

Podczas spotkania opowiedziała nam o swoich inspiracjach i warsztacie pracy. Omówiła tematykę swoich książek, gorąco zachęcając do zaczytania się w jej  historiach.

Uczestnicy spotkania zadawali pytania dotyczące twórczości autorki, jak i jej życia jako pisarki. Była to także okazja do kupna jej książek i otrzymania autografu.

Spotkanie, rozmowy i pamiątkowe zdjęcia to miłe wspomnienie, o którym będziemy długo pamiętać.

Zostało ono zorganizowane w ramach NPRCz przy współpracy Księgarni Tuliszków, za co serdecznie dziękujemy.