W dniu 1 grudnia przedszkolaki z naszego oddziału wybrały się na spektakl tetaralny pt. „Królowa Śniegu”. Była to baśń o dwójce dzieci – Gerdzie i Kaju, którzy żyli w wielkiej przyjaźni. Było tak aż do momentu gdy do oka Kaja dostał się tajemniczy odłamek roztrzaskanego zwierciadła, który odmienił spojrzenie chłopca na świat w ten sposób, że wszystko, co piękne i dobre, postrzegał on od tej pory jako brzydkie i złe. Chłopca zwabiła od siebie tutułowa Królowa Śniegu, władczyni lodowej krainy. Opuszczona i smutna Gerda zaczęła poszukiwania przyjaciela, narażając się w ich trakcie na wiele niebezpieczeństw. Spektakl przedstawiono niezwykłą techniką – na dużym ekranie za pomocą światła, piasku i cienia w połączeniu z cudowną muzyką i głosem lektora dzieci mogły śledzić losy Gerdy i Kaja.