W dniu 15 kwietnia przedszkolaki z naszego oddziału wybrały się na spektakl teatralny pt.” Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Doktor prowadzi on wraz ze swoimi zwierzętami spokojne życie do czasu, kiedy to z Afryki dociera do nich straszna wiadomość: groźna choroba zagraża życiu wielu tamtejszym małpom. Doktor w otoczeniu swoich najbliższych przyjaciół wyrusza na ratunek. Podróż przez morze okazuje się bardzo niebezpieczna, i to nie za sprawą rekinów, a piratów. Wędrówka przez dziką dżunglę też nie jest łatwa i tu znów nie zagrażają im jadowite węże, ale tutejszy kanibal. Tak czy inaczej nasi podróżnicy pozostają nieustraszeni. Dzieci z zaciekawieniem oglądały spektakl i wesołych humorach powróciły do przedszkola.