10 listopada na ulicach miasta Zakopanego odbył się XXVIII Sztafetowy Bieg Niepodległości im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Trasa biegu rozpoczynała się w Parku Miejskim koło "Jutrzenki"  i biegła przez ulice Piłsudskiego, Bronisława Czecha, Przewodników Tatrzańskich, Karłowicza, Drogę do Olczy, Olczę gdzie była meta przy Szkole Podstawowej nr 4.

Łączna długość trasy 7030 metrów.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch kategoriach wiekowych kl.4-6 oraz 7-8.

Zawodnicy stratowali na przemian chłopiec, dziewczynka, chłopiec itd. przekazując sobie pałeczkę sztafetową.

KL. 4-6

Jan Kukuc

Justyna Zasadni

Ksawery Gawlak-Socka