Zakopane, dn.02.12.2022 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem – Cyrhla 57

(w dalszej części oferty zwana zamawiającym) w związku z prowadzonym postępowaniem o wartości mniejszej niż 130 000 zł netto zaprasza do złożenia oferty na: sprzedaż i dostawa oleju opałowego odpowiadającego wymaganiom polskich norm do Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem, Cyrhla 57.

Specyfikacja zamówienia:

Zakup oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zakopanem-Cyrhla  w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.

Szczegóły oferty:

-    dostarczony olej opałowy musi spełniać wymagania jakościowe określone Polską Normą;

-    przewidywana ilość oleju wynosi do 17.000 litrów;

-    dostawa oleju będzie się odbywać na zgłoszenie telefoniczne pracownika szkoły w ciągu  48  godzin od zgłoszenia i w ilościach określonych w zgłoszeniu;

-    miejscem dostawy oleju jest kotłownia Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zakopanem;

-    zapłata za dostarczony towar nastąpi najpóźniej w ciągu 14 dni od złożenia przez dostawcę

faktury w formie przelewu na konto Dostawcy.

Termin składania ofert: do 19.12.2022r. do godz. 10:00

Za termin złożenia oferty przyjmuje się datę otrzymania i zarejestrowania dokumentu w sekretariacie SP nr 7 w Zakopanem.

Miejsce składanie ofert: sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zakopanem , ul. Cyrhla 57, 34‑ 500 Zakopane

Forma składania ofert: pisemna.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z adnotacją:  „Sprzedaż i dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem”.

Oferty składane za pośrednictwem np. Poczty Polskiej lub poczty kurierskiej, winny być przesłane w zamkniętym opakowaniu na adres: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Cyrhla 57, 34-500 Zakopane i opisane: „Sprzedaż i dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej nr 7 w Zakopanem”

Informacje szczegółowe na temat oferty dostępne są: sekretariat szkoły - telefon: 18 20 610 26

Niniejsze postępowanie prowadzone jest w formie zapytania ofertowego, w związku z tym, że wartość szacunkowa zamówienia jest niższa od kwoty, o której mowa w art. 2 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), tj. od kwoty 130 000 zł.